wtorek, 16 czerwca 2015

Kurs ActivPro FotoRelacja


Odkąd tylko skończyłam doszkalający kurs dla wizażystów ActivPro w ProMakeupAcademy dostaje od Was dużo pytań jak było ? czy warto ? czy polecam ? 
Dzisiaj postaram się Wam wszystkim odpowiedzieć na to pytanie :)


 Maluję od kilku lat, ale długo nie byłam pewna swoich umiejętności, wiedziałam, że coś robię źle, potrzebowałam świeżej wiedzy. 
*
Na ten kurs chciałam się zapisać odkąd tylko pojawił się w ofercie. Jednak raz nie zdążyłam, innym razem nie miałam odłożonej na to kwoty. W końcu stwierdziłam, że nie odpuszczę :) Zbierałam kaskę i czekałam na pojawiające się nowe terminy. Kurs- czterodniowy odbył się w styczniu i chwała - udało mi się w nim uczestniczyć ! :)


Zajęcia prowadzili na przemian Daniel z Karoliną. Co podobało mi się najbardziej- plan zajęć był dostosowany do grupy, do tego czego chcemy się nauczyć, co sprawia nam największe trudności.
 Zdecydowanie stwierdzam, że pierwszy dzień był dla mnie najtrudniejszy. Zaczęło się bardzo przyjemnie, makijażem Daniela, który był dokładnie tak samo boski jak na zdjęciach :) Jednak później rozpoczęła się część warsztatowa, po której byłam totalnie niezadowolona z makijażu który wykonałam, wiedziałam , że następnego dnia muszę bardziej się przyłożyć..Kolejny dzień to lekcje z Karoliną. Pod jej okiem dowiedziałam się co robię źle. Karo zwróciła mi uwagę na błędy, które zawsze powodowały, że coś było nie tak w moich makijażach. Wiedziałam o nich, ale nie wiedziałam jak to zmienić ! :)


Makijaże Karoliny były równie powalające :) Nawet na zdjęciach z telefonu widać piękno tego makijażu !

Mój Makijaż kolorowy - Dzień 2
Byłam z niego jako tako zadowolona. Na pewno był lepszy niż pierwszego dnia. Jednak jeszcze wymagało to pracy..


Karolina to po prostu wspaniała kobieta :) Ciepła optymistka, piękna, profesjonalna i przeeeezdolna !!


Mój Makijaż kontrastowy - Dzień 3
Już jest lepiej ! Lepsze łączenie cieni, blendowanie, podkreślenie brwi


Karolina pokazała nam również makijaż egzotyczny ! Makijaż na ciemnoskórej pięknej modelce - to dla mnie duża lekcja, ponieważ nie miałam jeszcze okazji malować takiej urody.

Ostatni dzień z Danielem, który przygotował dla nas makijaż kobiety dojrzałej- rewelacja ! To w końcu bardzo trudny temat !

Mój Makijaż monochromatyczny - Dzień 4 
Z tego jestem najbardziej zadowolona :) Pamiętając o wszystkich uwagach i lekcjach wykonałam makeup monochromatyczny najlepiej jak umiałam. Zostałam pochwalona przez Daniela, który widział mój postęp- to było dla mnie potwierdzenie, że nauka nie poszła w las ;)

Mam nadzieję, że same widzicie- kurs dał mi naprawdę wiele ! Po za tym oprócz wiedzy, wyeliminowania błędów, poznania technik mistrzów poznałam wieeeeele wspaniałych osób ! :) Z niektórymi z Was dziewczyny do dzisiaj mam kontakt ;* Asia moja ukochana żałuję, że tak daleko mieszkasz !
 
Iwonka - Piękna młoda kobieta z podkarpacia, która wyobraźcie sobie przyjechała do mnie ostatnio na 3 dni :))))

Dawno nie usłyszałam tyle komplementów co od Ciebie Edytko :) ! To naprawdę wspaniałe być tak docenionym ;**

No i sam Mistrz we własnej osobie ;) Zdolny, przystojny, ciągle uśmiechnięty, niezwykle skromny i pracowity ! :) ;*

Nie powiem Wam złego słowa o tym kursie, tym bardziej o samej kadrze ;)
 ja jestem absolutnie oczarowana tą szkołą i polecam wszystkim, którzy chcą ugruntować swoją wiedzę kurs Activ Pro :) Ja na pewno jestem pewniejsza swoich umiejętności. Nie boję się trudnych makijaży, kresek, opadających powiek czy makijażu kobiety dojrzałej :)


Buuuziak dla wwszystkich kursantek ;**

9 komentarzy:

 1. piękne dziewczyny i piękne makijaże :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne makijaże wykonałaś :D Mam nadzieję, że kiedyś i moja jednorożcowa osobistość pojawi się na takim kursie :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę :-) świetnie, że wzięłaś udział, całe życie musimy się doszkalać i uczyć, aby być perfekcyjne, a jeśli na dodatek sprawia nam to frajdę, to już w ogóle super :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. ILE TAKI KURS KOSZTUJE?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten akurat 1000zł :)

  Na ich stronie znajdziesz wszelkie informacje na temat terminów i innych kursów: http://www.promakeupacademy.pl/

  OdpowiedzUsuń
 6. Makijaże, które wykonałaś są bardzo ładne! świetna robota! ;) . Dobrze, że tym razem udało Ci się uczestniczyć w kursie. Mogłaś dowiedzieć się więcej o swoich zdolnościach.

  OdpowiedzUsuń
 7. taki kurs to super sprawa :) pięknie malujesz i dobrze, że kurs dodał Ci pewności siebie

  OdpowiedzUsuń

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...