czwartek, 3 grudnia 2015

Po ślubnym sezonie..

Teraz w grudniu- mogę już na 100% ogłosić koniec sezonu ślubnego :) Ostatnie Panny Młode malowałam w listopadzie, a następne już w Lutym ! Kolejny raz mogę cieszyć oczy pięknymi zdjęciami, które dostaje od Was. Nawet nie wiecie jak moje serce wtedy rośnie ! Dziękuję ;*
***
Kamila to piękna kobieta. Jej urodę wystarczyło podkreślić. Ale żeby jej oczy iskrzyły jeszcze większym blaskiem- dodałyśmy trochę odbijających światło pigmentów na środek powieki. Dodatkowo makijaż nie tak standardowo jest w delikatnym kolorze, dzięki czemu pasował do bukieciku Panny Młodej :)

Natalia wybrała na ślub makijaż bardzo klasyczny, ale niezwykle kobiecy. Przydymione oczy na kształt kocich, a do tego kępki rzęs, które spotęgowały efekt :) Natalię malowałam nie po raz pierwszy. Spotkałyśmy się już, kiedy była świadkową na ślubie bliskiej osoby ;) .. a poza tym znamy się z czasów szkolnych ! :)


Bardzo mi było miło, kiedy Natalia wróciła do mnie również na poślubną sesje zdjęciową :) Makijaż wykonałyśmy bardzo podobnie, z mocniejszymi ustami.


Zdjęcia z pleneru :)
 Makijaż Zuzy na jej ślub był dużym wyzwaniem ! Po pierwsze nie było próby.. to zawsze mnie stresuje ;) Po drugie to moja dobra koleżanka.. więc tym bardziej chciałam wypaść dobrze :) A po trzecie- to wizażystka :D chyba same rozumiecie ?!***
Już w następnym wpisie - Spotkanie z Fryzjerką !!!

8 komentarzy:

 1. Kasia jestes mega zdolna, wiem kto bedzie mnie malowal na slub jak kiedys wezme!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O rannny Marta dziękuję dziękuję :*** Obym doczekała tego dnia !! :D

   Usuń
 2. Nice, And I'll Visit more article in this site..

  OdpowiedzUsuń

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...